O nas

?>
Zapewnij dziecku najlepszą opiekę

Akademia „Zaczarowana Kraina” - żłobki w miejscowości Mikołów oraz Orzesze, a także przedszkole w mieście Orzesze, to wyjątkowe miejsce dla Twojego dziecka. Żłobek zapewnia opiekę maluchom od 5. miesiąca do 3. roku życia. Z kolei przedszkole dzieciom od 3. do 6. roku życia. Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 aż do 17:30.

Akademia posiada wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi. Pierwszy żłobek powstał w Mikołowie ponad dekadę temu. to miejsce, które zatrudnia wykwalifikowane, ale także przede wszystkim przyjazne, pomocne oraz życzliwe opiekunki i wychowawczynie, nazywane przez same dzieci „ciociami”. Żłobek oraz przedszkole prowadzi szeroką gamę zajęć plastycznych, muzycznych, językowych, sportowych czy ceramicznych. Pomieszczenia są bogato wyposażone w pomoce dydaktyczne oraz sprzęty niezbędne do świetnej zabawy i nauki na najwyższym poziomie.


Rozwój fizyczny i psychiczny

Zajęcia z dziećmi ukierunkowane są na aktywność dziecka i rozwój poprzez nabywanie doświadczeń w obszarze rozwoju fizycznego, emocjonalnego, społecznego i poznawczego. Odbywają się one z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa oraz zasad promocji i ochrony zdrowia. Naszym celem jest towarzyszenie dziecku w jego najważniejszym okresie rozwojowym oraz obserwacja procesu kształtowania się, zarówno jego charakteru, jak i osobowości.

Dbamy nie tylko o rozwój ruchowy dziecka, ale także emocjonalny i intelektualny. Uczymy samodzielności oraz pokazujemy jak istotna w życiu jest praca zespołowa. Pragniemy, aby Akademia była miejscem tworzącym idealne warunki dla rozwoju fizycznego, emocjonalnego i społecznego każdego dziecka.


Umów się i sprawdź!

Ogromnym atutem żłobków przedszkola jest możliwość organizowania opieki, nauki oraz kształcenia specjalnego dla dzieci z niepełnosprawnościami. Wszystkie maluchy mogą również liczyć na catering ze zdrową żywnością, a także korzystać z atrakcji na świeżym powietrzu.

Jeśli chcesz sprawdzić i zobaczyć jak funkcjonują żłobki w Mikołowie i Orzeszu oraz przedszkole w mieście Orzesze, upewnić się, że to najodpowiedniejsze miejsce dla Twojego dziecka, masz pytania i chcesz poznać szczegóły, umów się na wizytę. Pamiętaj, że od Twojego wyboru zależy przyszłość Twojego dziecka i jego rozwój w pierwszym, najważniejszym etapie edukacji.