Formularz

?>Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez Akademię Malucha "Zaczarowana Kraina" Katarzyna Juranek w celu realizacji zgłoszenia zapytania.

  • Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędnie do przetworzenia zapytania.
  • Jednocześnie oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do uzyskania informacji o zasadach przetwarzania, kontroli, poprawiania i zabezpieczania danych osobowych w oparciu o ar. 32 ustawy, a także prawie do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Akademii Malucha Zaczarowana Kraina Katarzyna Juranek.Nie wyrażam zgody na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego za pomocą urządzeń końcowych (sms/mms/mail) do Akademii Malucha Zaczarowana Kraina Katarzyna Juranek zgodnie z art. 172 usawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego i art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.Nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

Wydrukuj kartę informacyjną